Licznik odwiedzin: 33421

15


lutego

2019

Zaproszenie na Dzień Kobiet

W związku z zbliżającym się Dniem Kobiet serdecznie zapraszamy Panie 9 marca 2019 roku na 14.00 do strażnicy OSP w Godziszowie. Szczegóły na afiszu.

Czytaj więcej

10


lutego

2019

Walne zebranie sprawozdawcze OSP

W sobotę 23 lutego bieżącego roku o godz. 17 00 w miejscowej remizie odbędzie się kolejne Walne Zebranie Sprawozdawcze.

Czytaj więcej

10


lutego

2019

70-lecie KGW Godziszów

Panie z naszego godziszowskiego Koła Gospodyń Wiejskich wkroczyły w jubileuszowy rok działalności.

Czytaj więcej

10


lutego

2019

Podziękowania dla administratora strony.

Mieszkańcy Godziszowa, działające w Godziszowie organizacje oraz wszyscy sympatycy strony: http://www.kopernik.netus.pl/godziszow/ składają serdeczne podziękowania administratorowi strony p. Grzegorzowi Ząbkowi za przywrócenie jej funkcjonalności. Założona w 2012 roku strona od samego powstania stała się miejscem, gdzie mogliśmy informować o bieżących wydarzeniach, dzielić się zdjęciami z różnych imprez, pokazywać historię Godziszowa.
Z tego miejsca zachęcamy również wszystkie osoby, które mogą się podzielić się ciekawymi zdjęciami, materiałami czy też wiadomościami o przesyłanie ich na adres: gregzab100@gmail.com Sympatycy strony

09


lutego

2019

Strona internetowa

Z radością spełniam gorącą prośbę przyjaciół i aktywuję stronę internetową. Wierzę, że będzie informowała mieszkańców, i nie tylko, o wydarzeniach w naszej wsi. Administrator strony Grzegorz Ząbek, nowy adres mailowy: gregzab100@gmail.com

13


października

2018

Dziękczynne Święto Żniw

W niedzielę 7 października br. w naszym kościółku odbyło się nabożeństwo Dziękczynne Święto Żniw. Przedstawiam galerię zdjęć z tej uroczystości. Zdjęcia G.Ząbek

Czytaj więcej

26


września

2018

Sieć światłowodowa

Operator telekomunikacyjny SferaNET S.A. został Beneficjentem w drugim konkursie ogłoszonym przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa dla Działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.

Czytaj więcej

25


września

2018

Podziękowania Dożynki 2018

Bardzo chciałabym podziękować za wsparcie i wspólne zorganizowanie barwnego korowodu dożynkowego, cieszę się, że mogliśmy je wspólnie przeżyć w radosnej atmosferze.

Czytaj więcej

23


czerwca

2018

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Informuję, że zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Godziszowa odbędzie się 28 czerwca 2018 roku.

Czytaj więcej

13


czerwca

2018

Piknik sportowy 2018 za nami

Piknik 2018 za nami. W tym roku konkurencje zakończyły się po pierwszej części zmagań. Niestety pogoda pokrzyżowała kolejne konkurencje.

Czytaj więcej

07


czerwca

2018

Dofinansowanie do wymiany pieców

22 maja 2018 r. weszła w życie uchwała Rady Gminy Goleszów w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła.

Czytaj więcej

06


maja

2018

Sprzątanie Godziszowa

4 maja w Godziszowie odbyła się akcja sprzątania. Wzięli w niej udział mieszkańcy wsi, uczniowie Szkoły Podstawowej w Goleszowie i OSP.

Czytaj więcej

03


maja

2018

Sprzątanie Godziszowa

W dniu 4 maja br. w godzinach dopołudniowych między 9-12.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Goleszowie przejdą naszymi ulicami i będą zbierały śmieci w ramach Sprzątania Świata.

Czytaj więcej

24


kwietnia

2018

Zbiórka - nakrętki

Informuję, że akcja zbierania nakrętek jest kontynuowana. Nakrętki można przynosić pod wiatę Strażnicy OSP w Godziszowie lub bezpośrednio do Sołtysa Beaty Jaworek.

Czytaj więcej

01


października

2017

Stary cmentarz w Godziszowie

Gdzie się podziały Wasze uczucia.
Stoimy tu same na uboczu.
Jako strażnicy mogił tych ludzi,
Co przodkami Waszymi byli.

Czytaj więcej

Administrator: mgr Grzegorz Ząbek, e-mail:gz_kopernik@poczta.internetdsl.pl
Projekt: mgr Tadeusz Gajdzica e-mail:tadeusz.gajdzica@poczta.internetdsl.pl