43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Najlepsi w powiecie po raz 9
Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego rozpoczęło się w roku 2000. W bieżącym roku szkolnym rywalizacja powiatowa dobiegła końca - nasze liceum zwyciężyło już po raz dziewiąty. Nasi sportowcy zwyciężyli w zawodach powiatowych w następujących konkurencjach: lekka atletyka dziewcząt i chłopców, biegi przełajowe dziewcząt, siatkówka dziewcząt, siatkówka chłopców, koszykówka chłopców i siatkówka plażowa chłopców. Pokazaliśmy się też na arenie wojewódzkiej - dziewczęta zajęły 5 miejsce w biegach przełajowych i narciarskich, chłopcy zajęli 7 miejsce w biegach narciarskich. W grach sportowych siatkarki zajęły 2 miejsce w półfinale wojewódzkim(5-8 miejsce w województwie), a powalczą jeszcze o wojewódzkie laury siatkarze plażowi. Czekamy niecierpliwie na ogłoszenie wyników Orientacji Sportowej, przypuszczamy bowiem, że w zakończonych 23 kwietnia zawodach możemy zająć nawet miejsce na podium. Zwyciężaliśmy już w klasyfikacji wojewódzkiej, co prawda w nieco już odległym roku szkolnym 2010/11, ale co roku jesteśmy w piątce najlepszych szkół województwa śląskiego. Trzymajmy kciuki za siatkarzy plażowych!(js)