43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

SZKOLNY BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY
Aż 26 uczestników wzięło udział w Szkolnym Barbórkowym Turnieju Szachowym, który odbył się 4 grudnia 2009 r. w auli naszej szkoły. Turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (10 min. na zawodnika). Zwyciężyła Monika Cieślar 3F, przed Oliwią Grzybek 1B i Piotrem Ochodkiem 1D. 4-te miejsce zajął Marek Łabaj 3D, na 5-tym uplasował się Jerzy Gaszczyk 1G, a na 6-tym gimnazjalista Bartłomiej Księżyc. Zawody zostały zakończone symultaną, w której Monika Cieślar 9 zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorów zmierzyła się z jedenastoma zawodnikami. W symultanie wziął udział m.in. ks. Arkadiusz Talik. Wynik symultany 10,5:0,5. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, które wręczył Dyrektor szkoły Kazimierz Kabiesz. Turniej przygotowali i przeprowadzili Janusz Stanieczek i Grzegorz Ząbek.